O nas


Krótko o nas i naszej historii


E.U. Med rozpoczął działalność w 1999r; w przeciągu tych 17 lat zdobyliśmy wiele doświadczeń, które dziś pozwalają nam w sposób efektywny i elastyczny reagować na potrzeby wszystkich dotychczasowych i potencjalnych klientów. Jesteśmy zespołem praktyków, którzy każdą wolną chwilę poświęcają ratownictwu. Szkolimy innych i siebie, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, scenariuszy akcji ratowniczych i sposobów na propagowanie wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy. Każdy instruktor prowadzący zajęcia w E.U.Med posiada wykształcenie medyczne – zatrudniamy ratowników medycznych, pielęgniarki i lekarzy, w szczególnych przypadkach zajęcia prowadzą strażacy.

Jednak wiedza i umiejętności to nie wszystko. Dbamy o to, by nasi instruktorzy potrafili je przekazać, zainteresować grupę ciekawymi anegdotami i przykładami z życia, których niestety nie brakuje. Uczestnicy cenią i chętnie słuchają praktyków, którzy na co dzień ratują ludzi.

Szkolenia podstawowe i zaawansowane to tylko część naszej oferty – należymy do grona firm posiadających uprawnienia do organizacji kursów KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) dla jednostek wspierających system Państwowego Ratownictwa Medycznego (Policja, OSP, WOPR, GOPR, Straż Miejska i in.). Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń tego typu wykorzystujemy podczas pozostałych kursów, podnosząc tym samym ich atrakcyjność.

Nasza kadra:

Sławomir Wojtasz

Ratownik Medyczny

Antoni Kędziora

Ratownik Medyczny, strażak PSP

Tomasz Kaczmarek

Ratownik Medyczny;Ratownik LPR (Lotnicze Pogotowie Ratunkowe)

Łukasz Mansfeld

Ratownik Medyczny

Patryk Konwiński

Ratownik Medyczny

Mikołaj Sosiński

Ratownik Medyczny

Waldemar Stępiński

Ratownik Medyczny, strażak PSP

Magdalena Wojtasz

Ratownik Medyczny, Terapeuta pedagogiczny

Sebastian Lichtański

Ratownik Medyczny, strażak PSP

Michał Bartkowiak

Strażak PSP, Ratownik Medyczny

Joanna Chwalińska

Ratownik Medyczny

Bartosz Borzych

Ratownik Medyczny, Ratownik WOPR

Justyna Śliwińska – Sroka

Magister psychologii

Skorzystali z naszych usług

Dodaj komentarz